Soutěž o 2 lístky na III. ročník reprezentačního plesu RANCHERAS


V lednu začíná plesová sezóna a tak jsme si pro Vás ve spolupráci s restaurací U Labutě připravili soutěž o dva lístky na III. reprezentační ples RANCHERAS.


Jak vyhrát 2 vstupenky na tento ples?

  • Stačí být registrovaným uživatelem našeho obědového portálu.
  • Odpovědět na otázku: S kým byste si nejraději zatančili a proč?
  • Nezapomeňte na to, že i originalita Vaší odpovědi se počítá!
  • Své odpovědi směřujte na mail: dnesniobed@dnesniobed.cz


Soutěžit můžete až do pátku 18. ledna 2019, následující den vybereme šťastného výherce! Vybírat budeme ze všech účastníků soutěže, kteří splní výše uvedené podmínky soutěže.

Účast na plesu stojí rozhodně za to a to nejenom kvůli tombole!

Program plesu Rancheras bude plný temperamentních latinskoamerických rytmů. Akcí provede skvělý tanečník a moderátor, několikanásobný mistr České republiky v latinskoamerických tancích, účastník Stardance…aneb když hvězdy tančí a taneční partner Mahuleny Bočanové, Jaroslav Kuneš.

Organizátor akce nezapomněl ani na taneční show páru ostravské taneční školy MG Dance, vítěze Světových tanečních her v karibských tancích, mistrů Evropy v salse a několikanásobné mistry České republiky Michaely Gatěkové a Jakuba Mazúcha. Na plese se představí i taneční studio Šámalka se směsí kubánských tanců.

Lednový večer rozehřeje tradiční kubánská kapela Pragason – La Musica Cubana, která bude hrát celý večer k tanci i poslechu. Určitě musíme zmínit i možnost si na plese zakoupit také tradiční mexické pohoštění restaurace U Labutě a jejich skvělé míchané mexické nápoje, včetně ochutnávkových shotů tequil a rumů. Milovníci vín budou moci využít odborného průvodce Petra Vysloužila, zkušeného sommeliera.

Vstupenky jsou v předprodeji. Cena lístků je 250 - 280 Kč

Pořadatel plesu:

Generální sponzor:

Partneři plesu:

Mediální partner: